
The Touch of Shakti – dag voor ervaren tantrika’s met open space
Deze dag is bedoeld voor ervaren tantrika’s die nieuwsgierig zijn naar de spirituele dimensie van aanraking en die het verlangen voelen naar een warm en diepgaand samenzijn met gelijkgestemden.
Vanuit de visie van klassieke tantra (in plaats van neo-tantra) gaan we met elkaar het thema aanraking in de breedste zin van het woord onderzoeken en beleven.
Dit doen we aan de hand van inquiry, beweging, verschillende vormen van meditatie, het prikkelen van de zintuigen waaronder natuurlijk fysieke aanraking en tot slot een ‘open space’.
Het boek ‘The Touch of Shakti’ van Ernst Fürlinger, over de teachings van de grote klassieke tantraleraar Abhinavagubta, is voor deze dag de bron van inspiratie.
De workshop kan je allerlei nieuwe inzichten geven aan de hand van o.a. de volgende vragen:
– Hoe kan aanraking mij helpen op het pad van zelfrealisatie, ontwaken en bevrijding?
– In welke zin zijn de ervaringen van álle zintuigen (dus niet alleen de tastzin) een vorm van aanraking?
– Wat wordt precies bedoeld met de ‘Touch of Shakti’?
– Wat ervaar ik als ik me ten diepste realiseert dat degene die aanraakt, de aanraking en degene die wordt aangeraakt in werkelijkheid één en dezelfde zijn?
Let op:
Deze dag gaat niet expliciet over het aangeven van je wensen en grenzen in aanraking. We gaan er vanuit dat je daar al uitgebreid mee hebt geoefend en je sowieso je grenzen zult aangeven als dat nodig zou zijn.
Tijdens de workshop vinden geen seksuele handelingen plaats. Enige naaktheid is, mede afhankelijk van de temperaturen op deze dag, mogelijk.
Voor wie
De dag is bedoeld voor mensen die ruime ervaring met tantra hebben en nieuwsgierig zijn naar de diepgang die klassieke tantra te bieden heeft. Ruime ervaring wil zeggen dat je al minimaal een aantal meerdaagse tantraretreats hebt gevolgd en al vaker een ‘open space’ hebt meegemaakt. We gaan er vanuit dat je je eigen proces grotendeels zelf kunt dragen (én er is ook altijd support mogelijk).
Kosten
Ticket: 129 Euro
Je neemt zelf een lichte maaltijd mee om rond 18 uur te nuttigen. Wij zorgen verder voor lekkere hapjes.
Groepsgrootte
12-24 deelnemers
Tijden
13.30 – 22.30 uur, met inloop vanaf 13.00 uur
Locatie
De Oude School, M.P. Lindostraat 4 in Utrecht, op een kleine 15 minuten lopen van Utrecht CS.
Begeleiding
Door Wendy en team
Aanmelding
Schaf je ticket in de ticketshop aan. Ben je nog niet eerder bij Bliss geweest? Neem dan eerst contact via de mail met Wendy op.
Vragen?
wendy@blissyourbody.nl
Plaats een Reactie
Meepraten?Draag gerust bij!